KONTAKTOPLYSNINGER

Furesø Avis
Lokesvej 8, 1. sal
3400 Hillerød

Salg: 4590 8000
annonce@furavis.dk
Redaktion: 7013 1100
Administration: 4590 8070

Kontortid:
Mandag - fredag:
kl. 11-14

 

UDEBLIVER AVISEN

Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!

 

 

KONTAKTOPLYSNINGER

E-mail adresser:
Annoncer: annonce@furavis.dk
Redaktion: redaktion@furavis.dk

Ledelse:
Peter Trostmann, Markedsdirektør
peter.trostmann@pol.dk

Redaktion: 7013 1100
Helene Holm Stolle, Områderedaktør
Tlf: 4590 8282
helene.stolle@lokalavisen.dk

Kimmie Hetland, Journalistpraktikant
kimmie.hetland@lokalavisen.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv-hillerod@lokalavisen.dk


Annoncer (Print & Digital):
4590 8000

Irene Fristed, Salgschef
Tlf: 4590 8053
Mobil: 4037 6610
irene.fristed@lokalavisen.dk

Mia Teidor, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8287
Mobil: 3067 2862
mia.teidor@lokalavisen.dk

Pia V. Andersen,
Mediekonsulent
Tlf: 4590 8116
Mobil: 2361 9919
pa@lokalavisen.dk

Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her

 

 

DEADLINES

 

Furesø Avis: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
fredag kl. 12.00
Privatannoncer (tillykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00

 
 

ANNONCERING læs her

 
SENESTE TV